Патувај со Армијата

ПАТУВАЈ СО АРМИЈАТА

МАЈ 24 – 31 | Sithonia, Greece

СПЕЦИЈАЛНАТА ПОНУДА ИСТЕКУВА ЗА:

дена
часа
минути
секунди

ПОДГОТВЕНА ЗА ЛЕТЕН ПРЕДИЗВИК НА ПЛАЖА?

Придружи ни се на 8 дневно патување во Грција кадешто заедно ќе ја следиме програмата на Летен Предизвик 2024та. Секој ден ќе тренираме на плажа, ќе се храниме здраво, ќе се дружиме, забавуваме и ќе градиме нови, здрави навики!

190 евра

129евра

*сумата се плаќа еднократно

АКТИВНОСТИ:

ЛОКАЦИЈА

Овојпат, Армијата ќе ја посети Грција. Поточно, Ситонија, на вториот крак во вила Tzina Rooms – 15 минути до плажа. Собите ќе бидат опремени со клима и кујна. Кога нема да бидеме на тренинг или на плажа, ќе ги уживаме убавините на Неа Мармарис.

ПРОГРАМА

ДЕН 1

 • Тргнување во раните утрински часови.
 • Заедничко пазарување во маркет во Грција
 • Пристигање и сместување
  Кафе муабет и запознавање на девојките во дворчето
 • Слободни активности

ДЕН 2

 • Групен тренинг на плажа – 8:00 часот
 • Парадајс Бич – гратис екскурзија на локацијата каде што се снимаше Летен предизвик 2022 Грција, на дива преубава плажа. Искористување на денот на плажа
 • Слободни активности

ДЕН 3

 • Групен тренинг на плажа во 8:00 часот
 • Дневни слободни активности (посета на центарот, плажа и сл).
 • 18ч Пикник на зајдисонце, храна, даски и вино на плажа. Завршување на вечерта на плажа

ДЕН 4

 • Слободен ден
 • Групен тренинг на плажа на зајдисонце

ДЕН 5

 • Групен тренинг на плажа во 8:00 часот
 • Peach Army “Игри без граници” – забавни фитнес игри во коишто ќе избереме победнички тим од девојки.

ДЕН 6

 • Групен тренинг на плажа во 8:00 часот
 • Караоке забава

ДЕН 7

 • Слободен ден
 • Оган на плажа

ДЕН 8

 • Поаѓање кон дома
 • Кафенце во Солун

РЕЗЕРВИРАЈ МЕСТО

Местата се пополнија. ❤️

КАКО СИ ПОМИНАВМЕ МИНАТИОТ ПАТ?

Погледни ги видеата подолу за барем малку да ти ја доловиме атмосферата

Прашања и одговори

FitBRIDE e специјализиран фитнес предизвик за идни невести коишто сакаат да го трансформираат своето тело без да му наштетат на своето здравје.

Овој фитнес предизвик, е за идни невести што сакаат да намалат килограми.

Вежбите за оваа програма се направени за тренинг во домашни услови.

Предизвикот трае 6 недели.

Пристап ќе имаш 6 недели од почетокот на предизвикот.

Уште сега/веднаш. Те очекуваме.

Предизвикот ќе се продава по промо цена од 1290 денари.

Регуларната цена ќе биде 1590 денари по завршување на промо периодот.

Уплатата се врши Онлајн со картичка со клик на едно од копчињата “купи сега“ или “започни сега“ на оваа страница.

Уплатата се прави со твоите лични информации, бидејќи со нив ќе се создаде профил на платформата.

Доколку веќе имаш профил, најави се прво и потоа кликни копчињата за уплата.

Доколку некоја од вас нема или не може да плати од сопствената картичка, нема да биде проблем да уплати од друга. Може да се уплати од било кое место во светот.

Плаќањето е 100% сигурно и безбедно.

Уплата преку жиро сметка не е возможна.

Мислам дека девојките посебно ме почитуваат заради овој дел и предизвик ми е секој пат да ги изненадам. Кога ќе ми речат дека едвај чекаат да станат за да си го направат рецептот, јасно ми е дека ќе има нов бран на успешни трансформации. Храна е уметност и никогаш нема да дозволам да имаме досадно мени без разлика што се храниме здраво. Тука сум да докажам дека здравата храна е дааалеку повкусна од она на кое сте навикнати. Менито е прилагодено на Македонскиот стандард, без скапи и тешко достапни продукти. Ќе има мени и за вегетаријанци

Вежбите ќе бидат направени со специјализирани тренинзи што ќе се фокусираат на тонирање на деловите од телото што се најважни за истакнување на секципилот во невестински фустан.

Овој предизвик не е за трудници.

Не. Доколку си доилка, за тебе е MamaFIT програмата на https://peacharmy.mk/mamafit-2/

Како што можеби виде погоре на оваа страница, Симона ослабе 11кг.

Верувам дека поглемиот дел од вас веќе знаат што можат да очекуваат, но доколку си нова на мојот сајт и профил во продолжение ќе споделам дел од трансформациите и тестимонијали од девојките кои се дел од моите програми. Повеќе можеш да видиш и на овој линк: https://peacharmy.mk/hero/

Апликацијата е достапна во Google Store и Аpp Store и е функционална САМО за оние што имаат купено програма/членство.

Користи го меилот со кој имаш уплатено за програмата. Лозинката останува иста доколку не ја промениш. Доколку ти треба помош прати емаил на [email protected]

Рефундирање на средства може да се побара во рок од 7 дена од денот на уплата.

Оваа веб страна нуди фитнес и нутриционистички содржини и е наменета само за образовни цели. Овие информации не можат да ги заменат професионалните медицински совети, дијагноза или третман. Ако имаш загриженост или прашања во врска со твоето здравје, секогаш треба да се консултираш прво со твојот лекар. Не занемарувај, избегнувај или одложувај добивање на медицински или здравствени совети од твојот лекар поради нешто што можеби си го прочитала на оваа страница. Користењето на сите содржини и програми прикажани на https://peacharmy.mk е само на твоја, сопствена одговорност.

Кој тим си ти?

Доколку си жена, избери “жени“ доколку си маж, избери “мажи“ за да бидеш додаден/а во правата програма и група.