СПЕЦИЈАЛНАТА ПОНУДА ИСТЕКУВА ЗА:

дена
часа
минути
секунди

ШТО Е InstaBOOTY GYM?

InstaBOOTY GYM e програма за качување на мускулна маса/килограми, тонирање на задникот и формирање цело тело  – со вежби за во теретана.

InstaBOOTY GYM

Edit Content

890ден/месец

690ден./месец

*односно 4140ден. секои 6 месеци

Edit Content

890ден./месец

*членството се наплаќа секој месец

InstaBOOTY Home & Gym

Edit Content

1780ден./месец

990ден./месец

*односно 5940ден. секои 6 месеци

Edit Content

1780ден./месец

1290ден./месец

*членството се наплаќа секој месец

НОВО ТРЕНИНГ ИСКУСТВО

Во InstaBOOTY GYM програмата ќе добиеш комплетно нови тренинзи секој месец снимени во професионална теретана со најнови справи.

Edit Content
Edit Content
Edit Content

КОМПЛЕТНО НОВО МЕНИ

Секој месец за тебе ќе подготвиме мени со комплетно нови, вкусни, брзи, балансирани оброци.

Edit Content

Нови, едноставни и економични рецепти

Edit Content

Шопинг листа за полесно пазарување

Edit Content

Сезонски рецепти и намирници

ПОДДРШКА ОД АРМИЈАТА

Со членството во програмата ќе ја имаш поддршката, мотивацијата и дружбата со Армијата секој ден. Ќе споделуваме успеси и падови, но едно е сигурно: Ќе се бориме ЗАЕДНО!

Edit Content
Edit Content

Патување на Малдиви

Првото патување во Армијата на кое сме многу горди. Девојките кои беа на патувањето освоија прво место во својата категорија како победнички за Peach Army 2022 во класа програми и предизвици. Си поминавме преубаво и немаме трпение да ни се придружиш на следното патување. ❤️

Edit Content

Патување во Шпанија

Во Шпанија патуваа победничките на Летниот Предизвик 2023, но и членовите на Peach Army. Инспирирани од нашето прво патување и од големиот интерес, организиравме Peach Army паување во Шпанија на коешто беа поканети сите девојки од Армијата. 💫

Edit Content
Edit Content

зголемен фонд на награди

Ја менуваме играта за мотивација: сакаме да ги одржиш резултатите што ќе ги постигнеш, но и да покажеш на сите дека резултатите со Peach Army програмите се неизбежни. Затоа те наградуваме на три начини:

Патувања

Неколку пати годишно,
ќе избираме најдобри трансформации на предизвиците или
програмите.

5000 евра

Награда од 5000 евра за најзаслужната жена/дама/кралица во Армијата. 

Месечни награди

Ќе имаш можност да учествуваш во активности кадешто ќе бидат доделувани награди за најактивните членови

НОВО: мобилни апликации

За искуството и сево ова што досега споделивме да биде уште подостапно за тебе, од 22ри Октомври, со членството во Peach Army ќе ја добиеш и можноста за користење на бесплатна iOS и Android апликација.

НОВО: Peach Army Add-ons

Peach Army e веќе местото каде што доаѓаш за да добиеш сѐ што ти треба за да тренираш, доминираш и мотивираш. Затоа, доколку сакаш да вежбаш уште повеќе од основните програми, од 15ти Октомври ќе имаш можност да користиш нови, специјализирани тренинзи од избрани експерти. 

Edit Content

Body Breakdown

Тренинзи за посебни мускулни групи.

Edit Content

Level X

Тренинзи кои ќе те доведат на твоето следно ниво.

Edit Content

Flexy

Тренинзи за практична флексибилност

НОВО: PEACH ARMY ЕКСПЕРТИ

Ве прашавме за што сакате да се едуцирате или да дознаете повеќе и ве послушавме. Наскоро очекувај работилници со експерти од полето на психологија: депресија, анксиозност, однос со себеси.

Бојана Петровска

Психолог, семеен и системски советник, практикант на child focused play therapy, организациски консултант за ментално здравје, основач на Мој психолог.

ВАЛЕНТИНА АНГЕЛОВСКА - ЌИЕВСКА

Педагог со 31 годишно искуство и Гешталт терапевт. Организатор на работилници за деца и родители. Индивидуални терапии со деца и возрасни. Еден од основачите на МОДИ ЦЕНТАР.

СВЕТЛАНА ЈОВЕВСКА

Психолог, гешталт психотерапевт од 2014 година.Работи индивидуална и групна работа со млади лица и возрасни. Претседател е на МОДИ ЦЕНТАР – Здружение за гешталт тренинг, едукација, психотерапија и психодијагностика.

Катерина ангеловска

Катерина Ангеловска е автор, советник за личен развој, учител по Mindfulness (свесна) медитација, Реики мастер енергетски терапевт, мотивациски говорник.

Д-р. Горан Трајковски

Горан Трајковски е доктор по интерна медицина кој живее и работи во Германија. Тој преку својот профил едуцира и анимира, давајќи им место на науката и фактите наспроти дезинформациите, за сите актуелни теми, на се што создава несигурност и нејаснотии кај луѓето.

м-р Радмила Манчевска

м-р Радмила Манчевска e магистер по клиничка психологија, моментално работи како заменик претседател на АСПЕКТИ СКОПЈЕ.

НОВО: PEACH ARMY friends

Започнувајќи од 15ти Октомври, со купувањето на програма ќе имаш можност да користиш бенефити во вредност од над 6000 денари. Очекувај повеќе детали наскоро…

500 денари ваучер секој месец за продуктите од шопинг листата на твојата програма.
- 300 денари ваучер за порачки над 2000 денари.
- 500 денари ваучер за порачки над 3500 денари.
Од 5% до 30% попуст на одредени патувања
600 денари ваучер за нарачки над 3000 денари на intersport.mk
20% попуст на СИТЕ услуги
1000 денари ваучер за шминка
1000 денари ваучер за поставување на филери
1000 денари ваучер за белење на заби
35% попуст (на регуларните цени) за ЦЕЛ АСОРТИМАН на hardlovе.mk
- 25% попуст на СИТЕ фитнес и спа услуги
- 20% попуст на сите процедури за масажа
15% од регуларните цени за следните услуги: А. третмани за тело (масажи, третмани за слабеење: мадеротерапија, вакуслим, кавитација, радиофреквенција и вакум) Б. Маникир и педикир
20% попуст на индивидуални и групни сесии
-20% попуст на сите услуги во салонот (попустот важи за редовните цени на услугите) -30% попуст на пакети
-30% попуст на сите услуги во салонот (попустот важи за редовните цени на услугите)
Попуст од 200 денари за сесија со професионалец секој месец.
30% попуст на 3 месечна и 50% за 6 месечна претплата на Бокси
50% попуст на преглед за ласерска корекција на диоптрија
15% попуст
10% попуст на производите што не се на попуст
20% попуст на производите што не се на попуст

НОВО: PEAch ARMY НАСТАНИ

Решивме во следната година да организираме или да ја поддржиме организацијата на повеќе ЕКСКЛУЗИВНИ, реални настани кадешто ќе можеме да се собираме и забавуваме заедно. Без разлика од кој град си, ќе се потрудиме да имаш можност да бидеш дел од сево ова.

резултати од програмата

Сѐ уште се двоумиш дали да се приклучиш во Армијата? Погледни ги овие резултати:

Прашања и одговори

InstaBOOTY GYM e програма за качување на мускулна маса/килограми, тонирање на задникот и формирање цело тело. Вклучува:

  • Нови тренинзи за во теретана секој месец
  • Ново мени + шопинг листа секој месец
  • Поддршка и мотивација од Армијата
  • Награден фонд: Патувања, 5.000 евра
  • Бесплатнa iOS/Android апликација
  • Ексклузивни online работилници
  • Покана за ексклузивни дружења
  • Бенефити од над 6000 денари*

Оваа програма, директно кажано е за девојки што сакаат да качат мускулна маса и да имаат подобро оформено “бути“.

Вежбите за оваа програма се направени за тренинг во теретана.

Програмата трае се додека корисникот има уредно платено членство. Зависно од тоа која опција ја имате одбрано програмата може да биде купувана како претплата на месечно ниво или на полугодишно/шестмесечно ниво.

Пристап до програмата зависно од уплатата е еден месец по уплата за месечна претплата, и шест месеци по уплата за полугодишна/шестмесечна од денот на уплатата.

Уште сега/веднаш. Те очекуваме.

Актуелните цени можеш да ги погледнеш погоре на оваа страница.

Уплатата се врши Онлајн со картичка со клик на едно од копчињата “купи сега“ на оваа страница.

Уплатата се прави со твоите лични информации, бидејќи со нив ќе се создаде профил на платформата.

Доколку веќе имаш профил, најави се прво и потоа кликни копчињата за уплата.

Доколку некоја од вас нема или не може да плати од сопствената картичка, нема да биде проблем да уплати од друга. Може да се уплати од било кое место во светот.

Уплатата може да се изведе месечно како претплата или еднократно. Плаќањето е 100% сигурно и безбедно.

Уплата преку жиро сметка не е возможна.

Мислам дека девојките посебно ме почитуваат заради овој дел и предизвик ми е секој пат да ги изненадам. Кога ќе ми речат дека едвај чекаат да станат за да си го направат рецептот, јасно ми е дека ќе има нов бран на успешни трансформации. Храна е уметност и никогаш нема да дозволам да имаме досадно мени без разлика што се храниме здраво. Тука сум да докажам дека здравата храна е дааалеку повкусна од она на кое сте навикнати. Менито е прилагодено на Македонскиот стандард, без скапи и тешко достапни продукти. Ќе има мени и за вегетаријанци

Веќе спомнав дека програмите се направени во нивоа, па така и секој месец се зголемува интензитетот на вежбите. Вежбите се предвидени да се прават дома, во парк, сала или било каде и да ти одговара.

Без разлика дали си почетник или веќе тренираш имаме вежби за тебе. Верувај ми многу овој пат, знам што ти спремив!

Исхраната е идеална за сите, вежбите се оние за кои чуствувам голема одговорност пред да кажам ДА и секако прво треба да се консултирате со лекар. Како и да е, овие програми НЕ се предвидени за трудници без разлика што имате зелено светло од доктор.

Нема да скријам дека премногу мајки се веќе дел од моите програми и немаат никаков проблем со доењето, но сепак чуствувам голема одговорност и ќе ве советувам најпрво да се консултирате со лекар пред да започнете со мојата програма.

Верувам дека поглемиот дел од вас веќе знаат што можат да очекуваат, но доколку си нова на мојот сајт и профил во продолжение ќе споделам дел од трансформациите и тестомонијали од девојките кои се дел од моите програми. Повеќе можеш да видиш и на овој линк:https://peacharmy.mk/hero/

Апликацијата е достапна во Google Store и Аpp Store и е функционална САМО за оние што имаат купено програма/членство.

Користи го меилот со кој имаш уплатено за програмата/го. Лозинката останува иста доколку не ја промениш. Доколку ти треба помош прати емаил на [email protected]

Членството функционира преку наплата која се врши системски/автоматизирано секој месец - доколку го избереш месечното членство.

За полугодишните членства наплатата се врши секои 6 месеци исто така автоматизирано.

Ако сакаш да ја прекинеш претплатата пиши ни на [email protected]

Рефундирање на средства може да се побара во рок од 7 дена од денот на уплата.

Оваа веб страна нуди фитнес и нутриционистички содржини и е наменета само за образовни цели. Овие информации не можат да ги заменат професионалните медицински совети, дијагноза или третман. Ако имаш загриженост или прашања во врска со твоето здравје, секогаш треба да се консултираш прво со твојот лекар. Не занемарувај, избегнувај или одложувај добивање на медицински или здравствени совети од твојот лекар поради нешто што можеби си го прочитала на оваа страница. Користењето на сите содржини и програми прикажани на https://peacharmy.mk е само на твоја, сопствена одговорност.

Кој тим си ти?

Доколку си жена, избери “жени“ доколку си маж, избери “мажи“ за да бидеш додаден/а во правата програма и група.