FIT BRIDE

СПЕЦИЈАЛНАТА ПОНУДА ИСТЕКУВА ЗА:

дена
часа
минути
секунди

ШТО Е FITBRIDE?

FITBRIDE e  6 неделен предизвик за слабеење, тонирање на задникот и формирање цело тело. Односно, FIT BRIDE е предизвик во којшто ќе добиеш СЀ што ти треба за да го ИЗВАЈАШ ТВОЕТО ТЕЛО и да блескаш со здравје и убавина на твојата свадба!

1590ден.

*сумата се плаќа еднократно

БОНУСИ:

КАКО СЕ РОДИ ИДЕЈАТА ЗА FITBRIDE

Минус 11 килограми за 40 дена

Ако ме следиш долго време, ќе ти текне дека минатото лето ја следевме приказната на Симона од Охрид.

Во Јули некаде, случајно се сретнавме во салонот за убавина кадешто работи и сподели дека сака да ослабе бидејќи ќе прави свадба на 2ри Септември.

За да го постигне ова, решив да ја повикам цела армија во Peach Army на помош. 

Започнавме сите да ја бодриме и да ја следиме нејзината трансформација. (Ова го документирав кај мене на Instagram профилот.)

Прво ослабе 2,5кг за 4-5 дена. Потоа ослабе 6-7 кг за 20 дена. 

За на крај, да симне 11кг до свадбата. 🎉

Кога ја видоа оваа трансформација другите девојки, почнаа да ми пишуваат дека ќе прават свадба оваа година и дека морам да направам специјализирана програма за невести.

Побарано, сторено. 

FitBRIDE e тука да направи уште многу многу девојки среќни како Симона.

Те очекуваме
Ана ❤️

ШТО ДА ОЧЕКУВАШ КАКО РЕЗУЛТАТ

Намалени килограми

За да ги намалиш килограмите те очекуваат 42 рецепти или 2 цели менија – редуциран план за исхрана кој препорачувам да се следи само 6 недели, а потоа да се префрлите на InstaFIT или InstaBOOTY програмите

Извајано тело

Тренинзите во FitBRIDE се  внимателно избрани и направени со цел да ги тонираат деловите на телото што ќе ти помогнат да го истакнеш сексипилот во фустанот којшто ќе го носиш.

Фустан од 1500 евра

Најголемата трансформација ќе биде наградена со невестински фустан, подарен од нашиот партнер Queen Haute Couture. Оваа главна награда е за оние што се приклучија до 27ми Март.

Мотивација

Погоре споделив дека цела Армија од жени ја бодреше Симона. Во овој FitBRIDE предизвик ќе имаме посебна група каде што СЕКОЈДНЕВНО ќе те инспирираат стотици жени.

мобилни апликации

За искуството и сево ова што досега споделивме да биде уште подостапно за тебе, со членството во Peach Army ќе ја добиеш и можноста за користење на бесплатна iOS и Android апликација за следење на предизвикот. 

резултати

Сѐ уште се двоумиш дали да се приклучиш во Армијата? Погледни ги овие резултати:

Прашања и одговори

FitBRIDE e специјализиран фитнес предизвик за идни невести коишто сакаат да го трансформираат своето тело без да му наштетат на своето здравје.

Овој фитнес предизвик, е за идни невести што сакаат да намалат килограми.

Вежбите за оваа програма се направени за тренинг во домашни услови.

Предизвикот трае 6 недели.

Пристап ќе имаш 6 недели од почетокот на предизвикот.

Уште сега/веднаш. Те очекуваме.

Предизвикот ќе се продава по промо цена од 1290 денари.

Регуларната цена ќе биде 1590 денари по завршување на промо периодот.

Уплатата се врши Онлајн со картичка со клик на едно од копчињата “купи сега“ или “започни сега“ на оваа страница.

Уплатата се прави со твоите лични информации, бидејќи со нив ќе се создаде профил на платформата.

Доколку веќе имаш профил, најави се прво и потоа кликни копчињата за уплата.

Доколку некоја од вас нема или не може да плати од сопствената картичка, нема да биде проблем да уплати од друга. Може да се уплати од било кое место во светот.

Плаќањето е 100% сигурно и безбедно.

Уплата преку жиро сметка не е возможна.

Мислам дека девојките посебно ме почитуваат заради овој дел и предизвик ми е секој пат да ги изненадам. Кога ќе ми речат дека едвај чекаат да станат за да си го направат рецептот, јасно ми е дека ќе има нов бран на успешни трансформации. Храна е уметност и никогаш нема да дозволам да имаме досадно мени без разлика што се храниме здраво. Тука сум да докажам дека здравата храна е дааалеку повкусна од она на кое сте навикнати. Менито е прилагодено на Македонскиот стандард, без скапи и тешко достапни продукти. Ќе има мени и за вегетаријанци

Вежбите ќе бидат направени со специјализирани тренинзи што ќе се фокусираат на тонирање на деловите од телото што се најважни за истакнување на секципилот во невестински фустан.

Овој предизвик не е за трудници.

Не. Доколку си доилка, за тебе е MamaFIT програмата на https://peacharmy.mk/mamafit-2/

Како што можеби виде погоре на оваа страница, Симона ослабе 11кг.

Верувам дека поглемиот дел од вас веќе знаат што можат да очекуваат, но доколку си нова на мојот сајт и профил во продолжение ќе споделам дел од трансформациите и тестимонијали од девојките кои се дел од моите програми. Повеќе можеш да видиш и на овој линк: https://peacharmy.mk/hero/

Апликацијата е достапна во Google Store и Аpp Store и е функционална САМО за оние што имаат купено програма/членство.

Користи го меилот со кој имаш уплатено за програмата. Лозинката останува иста доколку не ја промениш. Доколку ти треба помош прати емаил на [email protected]

Рефундирање на средства може да се побара во рок од 7 дена од денот на уплата.

Оваа веб страна нуди фитнес и нутриционистички содржини и е наменета само за образовни цели. Овие информации не можат да ги заменат професионалните медицински совети, дијагноза или третман. Ако имаш загриженост или прашања во врска со твоето здравје, секогаш треба да се консултираш прво со твојот лекар. Не занемарувај, избегнувај или одложувај добивање на медицински или здравствени совети од твојот лекар поради нешто што можеби си го прочитала на оваа страница. Користењето на сите содржини и програми прикажани на https://peacharmy.mk е само на твоја, сопствена одговорност.

Какви вежби избираш во FitBRIDE: Вежби за дома или за во теретана?

Кој тим си ти?

Доколку си жена, избери “жени“ доколку си маж, избери “мажи“ за да бидеш додаден/а во правата програма и група.